ТОП Вести

Угостителски Објекти….

Угостителски Објекти

Хотел „Амбасадор„, Подмоље. Телефон: +389 46 282 020. hotelambasador.net, mail: [email protected] Хотел „Коцарев“, ул. „св. Еразмо“ б.б. Охрид. Телефон: +389 46 260 004. ...

Сендвичара „БУЦКО“ – Струга

Мирисот на свежо приготвена храна, во близина на струшката чаршија, ќе ве однесе до најблиската и добро позната сендвичара „БУЦКО“. Тоа што и ...

Lounge Bar “BRIDGE”

Незаменливиот Дрим, дар од убавата природа, закитен со гостопримливата услуга но збогатена со вкусни закуски, само ја доловуваат убавината на Lounge Bar „BRIGDE“. ...

LUX CAFE

LUX CAFE Сместено на самиот кеј од прекрасниот „Црн Дрим“, со највкусните солени и благи палачинки, сладоледи, вафли и разни овошни десерти, и ...

Lounge Bar „Vanila Sky“

Lounge Bar “Vanila Sky” Прекрасен поглед со смирувачка нота. Испробајте ја вкусната храна на веќе докажаното име “Vanila Sky”. Нека дружбата со Вашите ...