Рај за уши: Преработка на „My Heart Will Go On“ од 2CELLOS

- Музика
323

Непосредно по 20-годишнината од премиерата на „Титаник“, легендарното  хрватското дуо 2CELLOS сними многу квалитетна, моќна и емотивна преработка на мега хитот „My Heart Will Go On“. Ова е инструментална верзија која ќе ви ги разбуди сите сетила и емоции. Преработката е само уште еден доказ на вонсерискиот квалитет на 2CELLOS .

Тематското видео било снимено во студио во Бугарија.

 

Facebook Коментари