ТОП Вести
13-то коло

13-то коло

ФК Караорман на гостински терен во сабота игра со ФК Саса

Во рамки на 13-то коло од Втората машка фудбалска лига, оваа сабота, 26-ти ноември, екипата на ФК Караорман на гостински терен игра со тимот на ,,Саса“ во Македонска ...
error: