ТОП Вести
кл7 лазаров

кл7 лазаров

КЛ7 Лазаров пријави екипа за Првата лига

Клубот што е во сопственост на Кире Лазаров, КЛ7, кој минатата сезона се натпреваруваше во младинските категории, во новата сезона ќе пријави екипа и во сениорска конкуренција. КЛ7 ...
error: