ТОП Вести
кокс

кокс

Еурофарм Работник во драматичен натпревар загуби од Кокс

Еурофарм Работник загуби од селекцијата на Кокс со резултат 23:21 на гостински терен во Финска во рамки на натпреварите од Лигата на шампионите. Публиката имаше можност да проследи ...
error: