ТОП Вести
масло

масло

Царинските службеници запленија буре со непријавено хидраулично масло во автомобил кај Ќафасан

Во текот на минатите четири седмици, царинските службеници спречија повеќе обиди за криумчарење разна стока, при што се задржани облека, украси, хируршки материјали, стакла за очила, леќи за ...

Супер викенд акција во „Дон Примус“ маркет во Струга

„Дон Примус маркет“- Струга постојано нуди акции и изненадувања за потрошувачите. Купувањето во овој нов маркет во Струга стана вистинско задоволство. Акции со поволни цени има за повеќе ...
error: