ТОП Вести
прекршување

прекршување

Прекршен изборниот молк во две струшки села

Од СВР Охрид информираат за регистрирани поситни изборни неправлности во струшко, за време на изборниот молк. На 20-ти април оваа година, околу 09:00 часот, во Полициската станица во ...
error: