53-годишна стружанка е пријавена за исчезната

- Локални, Хроника
522

На 16.05.2018 година во 11.00 часот во Полициската станица Струга, М.З. (68) од Струга пријавил дека на 10.05.2018 година околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Б.М. (53). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Извор: МВР

Strugaonline

 

Facebook Коментари