Екипата на Караорман утре игра на гостински терен со тимот на Арсими

- Локални, Спорт
330
Во рамки на 22-то коло од  втората лига, екипата на Караорман утре гостува кај екипата на Арсими. Натпреварот е закажан за во 15:00 часот. Сите љубители на фудбалот и поддржувачи на ФК Караорман натпреварот можат да го следат  на https://tv.ffm.mk/

Facebook Коментари