ФК Караорман утре на домашен терен игра против екипата на Лирија

- Локални, Спорт
226

Утре, 16-ти мај 2018, се игра вондредното 24-то коло од 3-та МФЛ Југозапад, ФК Караорман ја пречекува екипата на Лирија (с. Грнчари) , а почетокот на натпреварот е закажан за 16:30 часот . На табелата можете да го видите распоредот на сите натпревари закажани за утре.

Strugaonline

 

Facebook Коментари