ФК Караорман загуби од екипата на Вардар во петтото коло од втората лига

- Локални, Спорт
46

Во рамки на петтото коло од втората фудбалска лига, екипата на ФК Караорман загуби од екипата на  Вардар 1:2.

Facebook Коментари