Опожарено возило кај Мислешевски пат

- Локални, Хроника
498

Од ТППЕ -Струга информираат дека се случил пожар во автомобил што бил во движење. Настанот се случил кај Мислешевски пат. По брзата реакција на пожарникарите пожарот е изгаснат, причините за истиот се уште не се познати. Во секој момент се очекува да пристигнат екипи на МВР. Во пожарот нема повредени.

Strugaonline

Facebook Коментари