Play radio ве поканува на роденденска забава во мезе-бар „Барабар“

- Забава, Локални
403

Play radio  слави 8-ми роденден. Радиската екипа ве поканува заедно со нив да прославите осум слатки години. Забавата ќе се одржи на 16-ти јуни во Мезе-бар „Барабар“ со почеток во 22:00 часот.

„Ветуваме супер-ноќна радиска забава. Осум убави радиски години ние сме вашиот најверен пријател во етерот.“ – велат од екипата на Play radio (90.4 FM)

Ќе ве забавуваат DJ Аце, DJ Славе Ќелешоски, DJ Димитар, DJ Боби и DJ Васко Муки

Роденденската забава на Play radio е поддржана од Fun House Production, Shark Design, Барабар и Strugaonline.mk

 

Извор и фото: Strugaonline/Play radio

 

Facebook Коментари