Пожар на паркингот кај охридскиот полигон, изгореа три автомобили

- Локални, Хроника
239

На паркингот кај полигонот за мали спортови, доцна синоќа избувна пожар во кој изгореа три возила. Од СВР Охрид информираат дека се прави увид на лице место за да се утврдат причините за пожарот.

Повеќе детали најавија за во текот на денешниот ден.

Извор и фото: ОхридПрес

Facebook Коментари