Промени во термините за натпреварите на струшкиот ракометен турнир

- Локални, Спорт
130

Поради моменталната ситуација со Covid19 и безбедноста од истата следуваа мали промени во времето за одигрување на натпреварите на овогодинешното издание на струшкиот ракометен турнир што ќе се одржи од 12-ти до 16-ти август. Ова се новите термини.

Strugaonline

Facebook Коментари