РК Струга утре на домашен терен игра со екипата на РК Алкалоид

- Локални, Спорт
186

Утре, 26-ти номеври, екипата на РК Струга на домашен терен игра со екипата на Алкалоид.

Натпреварот ќе се игра во спортската сала ,,Нико Нестор“ со почеток во 18:00 часот.

Facebook Коментари