РК Струга вечерва игра со РК Металург 2, натпреварот следете го на интернет

- Локални, Спорт
154

РК Струга известува дека  денешниот натпревар  кој го игра  со РК Металург 2 ќе се одигра без публика. Истиот е со почеток во 19:00 часот, а сите љубители на ракометот можат да го следат на следниов  ЛИНК

Strugaonline

Facebook Коментари