Со спектакуларен огномет „Паткари“ го прославија триесеттиот роденден

- Локални, Спорт
696

Со спектакуларен огномет, навивачката група „Паткари“ прослави триесет години постоење.

Поранешни и сегашни членови одбележаа голем јубилеј, верност и безрезервна поддршка која сите изминати години ја даваа на струшките клубови.

Со истиот интензитет ќе продолжат да ја негуваат традицијата.

Погледнете дел од атмосферата:

Strugaonline

Facebook Коментари