(ВИДЕО) Хитот „Да не е млако“ на Meto Di Flash доби ремикс верзија

- Локални, Музика
260

Помина една година откако Meto Di Flash ја промовираше песната „Да не е млако“ која наиде на многу позитивни реакции од љубителите на музиката. Сега, „Да не е млако“ доби и ремикс верзија.

„На својот прв роденден „Да не е млако” доби ремикс варијанта од мојот долгогодишен колега и соработник Viva la Bobikrug Пријатно изненаден го споделувам со вас со надеж дека и на вас исто ќе ви се допадне.“ – напиша  Meto Di Flash на својот Facebook профил.

Strugaonline

Facebook Коментари