Koнцертот на Балашевиќ во Скопје е пред распродавање

- Забава
250

Авалон продукција синоќа ја информираше јавноста дека  билетите за концертот на Балашевиќ кој ќе се одржи идната сабота, на 19ти мај во ВИП Арената, се пред распродавање.

„Оние билети што останаа, можете да ги набавите онлајн на avalon.mk и преку продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија, по следниве цени и категории:

700 денари ПАРТЕР (стоење);  900 денари ТРИБИНИ (блок 1 и 15);  1000 денари ТРИБИНИ (блок , 5, 6, 7, 9, 10 и 11);  1200 денари GOLDEN SEATS (блок 2, 4, 8, 12 и 14)“ – стои во соопштението.

Балашевиќ доаѓа по четврти пат во ВИП Арената “Борис Трајковски” од нејзиното постоење и овој пат интересот е убедливо најголем!

Неговите концерти се секогаш уникатни, но се чини, како никогаш досега оваа пролет е вистинскиот миг за Балашевиќ во Скопје!

Извор: Авалон продукција

 

Facebook Коментари