„Империјал хотел и спа“ свечено отворен во Струга

- Локални
1019

Вчера во Струга свечено беше отворен „Империјал хотел и спа“.

Хотелот располага со четриесет и пет  луксузни соби,  lounge bar, спа-центар, фитнес центар.

Менаџментот на хотелот ве повикува на ново место со добра услуга и вкусна храна.

„Империјал хотел и спа“ се наоѓа наспроти тениското игралиште во Струга.

Strugaonline

 

 

Facebook Коментари