ТОП Вести

Маркетинг

Голем избор на кревети за вашата спална соба. Пронајдете ги ВО ПЕР ДОРМИРЕ…

Во каков стил е вашата спална соба? Голем избор на различни модели на италијански кревети ексклузивно во салонот ПЕР ДОРМИРЕ во Струга. Нарачајте ...

SPORT VISION повторно изненадува

И во услови на светска криза Sport Vision ја продолжува својата политика да иновира и да се позиционира поблиску до купувачите Долго очекуваниот ...

АНТИАЛЕРГИСКИ и АНТИБАКТЕРИСКИ јоргани и перници со ПОПУСТ до 20% !! – ПЕР ДОРМИРЕ

Заборавете на алергии на прашина и слични проблеми со вашата кожа. Во салонот ПЕР ДОРМИРЕ ве очекуваат DAUNEX – производи од ПЕРДУВ со ...

Попусти на душеци до 40% + плаќање на рати без камата – ПЕР ДОРМИРЕ

Почитувани, ве известуваме дека во новоотворениот салон ПЕР ДОРМИРЕ во Струга ве очекуваат ПОПУСТИ на ДУШЕЦИ до 40%, дополнително искористете ја можноста за ...

Среќни утра со ПЕР ДОРМИРЕ! Попусти на перници во салонот во Струга – ПЕР ДОРМИРЕ

Секое утро е посебно, кога се будите на перниците од ПЕР ДОРМИРЕ. Во новоотворениот салон ПЕР ДОРМИРЕ во Струга, ве очекуваат ПОПУСТИ на ...

LTH Леарница вработува технолог, пријавете се!

LTH Леарница има потреба од технолог  Потребни квалификации: Средно образование од техничките струки со 2-3 годишно работно искуство, предност имаат кандидатите доколку искуството ...

Спијте подобро за време на летните ноќи – ПЕР ДОРМИРЕ

Сите го сакаме летото заради топлите денови поминати на плажа, коктелите и лесната облека. Но, не го сакаме поради неговата неверојатна способност да ...

Божиновски часовници и накит плови и наградува во Струга

Божиновски часовници и накит отсега со салон и во Струга. По повод отворањето на продажниот салон и претстојните празници Бајрам и Илинден на ...

Се будите со болки во вратот? Време е да ја замените вашата перница – ПЕР ДОРМИРЕ

Спиењето на несоодветна перница може да ви предизвика главоболки, болки во вратот, рамената, отрпнување на рацете, неудобност, ‘рчење, потешкотии при дишењето. Сето ова, ...

LTH Леарница Охрид вработува оператори на ЦНЦ машини

LTH Леарница Охрид вработува оператори на ЦНЦ машини: Одговорности: Подготовка на парчињата за обработка, познавање на основните правила за стартување и работењето на ...
error: