ТОП Вести

Lounge Bar

Lounge Bar “BRIDGE”

Незаменливиот Дрим, дар од убавата природа, закитен со гостопримливата услуга но збогатена со вкусни закуски, само ја доловуваат убавината на Lounge Bar „BRIGDE“. ...

Lounge Bar „Vanila Sky“

Lounge Bar “Vanila Sky” Прекрасен поглед со смирувачка нота. Испробајте ја вкусната храна на веќе докажаното име “Vanila Sky”. Нека дружбата со Вашите ...

Lounge Bar “VERSUS”

“VERSUS” – Beach & Restaurant “VERSUS” – Beach & Restaurant, е најголем концепт за плажа каде има јадење, музика во живо и забава. ...
error: