Стружанец пријавил дека неговата сопруга се оддалечила од семејниот дом

- Локални
43
На 22.06.2022 година во 00.30 часот, А.К.(52) од Струга во полициска станица пријавил дека од семејниот дом се оддалечила неговата сопруга. Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање и расветлување на настанот.
Извор: СВР Охрид

Facebook Коментари