Во недела Нов Материјал – Stand up at JAZZ INN

- Локални
331
Во недела, 28-ми мај во култниот клуб за џез и комедија JAZZ INN својот нов материјал во стенд-ап комедија ќе го претстават Зоран Донев, Никола Тодороски, Никола Братучед Сиљаноски и
Илија Богданоски. Стартот е закажан за 20:00 часот.
Билети по цена од 250 денари можете да резервирате  на 075 283 066 или да купите онлајн на овој ЛИНК

Strugaonline

Facebook Коментари