Млада стружанка касната од куче скитник

- Хроника
566

23-годишната М.К. од Струга, вчера околу 14:55 часот пријавила во Полициската станица Центар, дека истиот ден била касната од куче скитник во пределот на десната потколеница.

Инцидентот се случил околу 10:45 часот на улица „Македонија“.

Извор: МВР

Фото: архива

Facebook Коментари