50 годишен охриѓанец е пријавен за исчезнат

- Локални
85

На 29.06.2020 година , С.В.(39) од Охрид, во полициската станица пријавила дека нејзиниот сопруг М.В.(50) излегол од дома на 25.06.2020 година и се уште не се вратил. СВР Охрид презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Извор: СВР Охрид

 

Facebook Коментари