Ново во Струга, Ресторан и фаст фуд ,,Вили“

- Локални
468

Највкусната скара во градот како и голем избор на чорби, салати и пици по италијански рецепт ,организирање родендени… се на едно место. Ресторан Вили – Женска плажа Струга . Уживајте во прекрасниот амбиент со поглед кон Охридското езеро.

За сите љубители на брза храна, во склоп на ресторанот, од задната страна работи фаст фуд „Вили“.

Нашата храна, во вашиот дом стигнува со бесплатна достава , нарачки на телефон 075397944 . Ресторан Вили – Женска плажа.

Facebook Коментари