Голем попуст во ,,Божиновски часовници и накит“

- Локални
101

Добрите прилики се ретки. А оваа е една од нив. Во Божиновски часовници и накит 20% попуст на целиот асортиман, 25% попуст на избрани SWATCH модели, 35% попуст на EVERGREEN производите на TISSOT, SWATCH, HAMILTON, CALVIN KLEIN и 15% попуст на нашиот Dr.Watch сервис на часовници. Можете да нарачате и ONLINE, доставата е бесплатна.

Ве очекуваме во Божиновски, на влезот на Новиот пазар

Facebook Коментари