Фомикс го промовира новиот сингл ,,Дежа Ву“

- Забава
84

Фомикс го промовира новиот сингл насловен како ,,Дежа Ву“. Тој најавува и соло албум кој се работи долго време, на албумот ќе има и соработки со други препознатливи артисти од македонската музичка сцена.
До тогаш уживајте во новиот хит.

Facebook Коментари