„Кој отров“ – нов сингл на Роберт Билбилов

- Музика
157

Роберт Билбилов завчера го промовираше новиот сингл „Кој отров“. Автор на текстот е Робин Зимбаков а музиката и аранжманот се на Роберт. Спотот е во режија на Даниел Јовески, а е сниман на неколку локации во Охрид.

StrugaOnline

Facebook Коментари