(ВИДЕО) „Заведи ме“ нов летен хит на Ај Кју

- Музика
343

Дуото Ај Кју ни праќа летен денси груви поздрав од Лондон преку новата песна “Заведи ме”.

За овој проект Бојан и Марија ги споија силите со Роберт Билбилов и се најдоа на иста бранова должина што резултираше во овој заводлив фанки-диско грув.

Youtube линк на песната:

StrugaOnline

Facebook Коментари