Голем концерт на балканската музичка sвезда Харис Џиновиќ вечерва во Струга

- Забава
1174

Вечерва на стадионот ,,Караорман“  со почеток во 20:00 часот, концерт ќе одржи балканската музичка sвезда Харис Џиновиќ.

,,Ве поканувам да дојдете да направиме еден заеднички голем концерт. Ќе биде лудо и незаборавно“. – вели Харис Џиновиќ.

Facebook Коментари