„Мразам што те сакам“ – нов сингл на Антониа Гиговска

- Музика
128

Македонската пеачка Антониа Гиговска со нов сингл „Мразам што те сакам“.

Автор на текстот е Tyzee а музиката и аранжманот се на Лазар Цветкоски. Спотот е во режија на Антониа Гиговска и Алек Тасевски.

Facebook Коментари