ФК Караорман во недела на гости игра со ФК Сатеска

- Спорт
185

Овој викенд се игра шестото коло од 3-МФЛ Југозапад. ФК Караорман гостува кај ФК Сатеска во Волино.

Натпреварот ќе се игра во недела со почеток во 13:00 часот.

 

Facebook Коментари