ФК Караорман утре на гостински терен игра со екипата на Каменица Саса

- Локални, Спорт
151
 Во рамки на 2МФЛ, екипата на Караорман на гостински терен утре игра со екипата на Каменица Саса. Натпреварот е закажан за 13:00 часот.
Strugaonline

Facebook Коментари