Маж пронајден мртов во близина на реката Сатеска

- Локални, Хроника
389

Маж на возраст од 61 година бил пронајден мртов во паркиран автомобил блиску до реката „Сатеска“ – пренесе порталот „Охрид1“

Според истрагата лицето починало како последица на употреба на средства за стимулација.

Смртта настапила одредено време пред да го пронајде полицијата.

Извор: Охрид 1

фото:архива

Facebook Коментари