На 16-ти август групата ,,Фолтин“ настапува во Струга

- Забава, Локални
340
На 16-ти август со почеток во 23:00 часот во Мезебар Барабар  ќе настапи групата Фолтин.
Звук на кој создаваме магични моменти кои ги паметиме долго.
Еден од најзначајните македонски бендови по две години повторно ни доаѓаат во Струга, овојпат како дел од музичката програма на Drim Short Film Festival во соработка со Барабар Мезебар.
Повеќе информации и резервации на бројот 071 319 075.
Strugaonline

Facebook Коментари